Fulya Yalezan Yılmaz Kimdir?KurumlarımızAkreditasyonlarımızÖğrenci ReferanslarımızProgram Ortaklarımızİletişim
Fulya YALEZAN YILMAZ
Yurtdışı Dil Okulları

Yeni Başlayanlar için Dil Kursları
Yeni başlayanlar için dil kurslarımız sayesinde temel İngilizce dilbilginizi ve basit iletişim kurma yeteneğinizi geliştireceksiniz. Genelde 4 hafta süren bu programımız sonucu başlangıç seviyesinden temel İngilizce seviyesine ulaşacaksınız ve kendinize güveniniz artacak.

Genel Dil Kursları
2-48 hafta arası süren ve haftada 15 veya 20 ders olarak verilen, en az temel düzeyden başlayan bu programımız yurtdışında uzun bir dönem kalacak özellikle 16 hafta ve üzerinde kurs alacak öğrencilerimize tavsiye edilebilir.

Akademik Yıl Dil Kursları
Uzun bir dönem için İngilizce kursu almak istiyorsanız ve İngilizce düzeyiniz orta seviyenin altındaysa bu program tam size göre. Bu programımızda Genel İngilizce eğitimleriyle birlikte dilbilgisi, konuşma, yazma, okuma ve dinleme yeteneğiniz de gelişmektedir. Bu süreçteki diğer bir amacımız sizi lisans ve yüksek lisans eğitimi alabilecek dil düzeyine ulaştırmak ve üniversitelere yerleştirmektir.

Yoğun Dil Kursları
Kısa dönemde hızlı gelişim sağlamak istiyorsanız bu program sizin için ideal. Haftada 25/30 veya 33 saat olarak verilen derslerimizde deneyimli öğretmenlerimiz size rehberlik edecek. Öğretmenlerimiz en son metodolojiyi takip ederek, birçok farklı öğretim tekniklerine bağlı kalarak dersi unutulmaz ve eğlenceli kılacak.. Düzenli yapılan testlerle gelişiminiz saptanacak, derslerde konuşmaya ağırlık verilecek ve program sonrası size kurs bitirme sertifikası verilecek.

Yöneticiler ve İşadamları için Kurslar
(Executive Kursları)

Zamanı değerli olan siz işadamları yada kamu ve özel sektör orta ve üst düzey yöneticileri için özel olarak hazırladığımız bu kurslar birebir veya küçük gruplarla yapılır. Amacımız kısa zamanda gelişim göstermenizi sağlamak ve farklı ülkelerden gelen işadamları ve yöneticilerle zorlanmadan iletişim kurmanızı sağlamaktır. Size özel hazırladığımız bu kurslar İngiltere, Amerika, Kanada ve Avustralya'da verilmektedir.

a a a a a a