Fulya Yalezan Yılmaz Kimdir?KurumlarımızAkreditasyonlarımızÖğrenci ReferanslarımızProgram Ortaklarımızİletişim
Fulya YALEZAN YILMAZ
Yurtdışı Üniversite Sınavları

Yurtdışı üniversite sınavları, ülke, üniversite, bölüm, gibi seçeneklere bağlı olarak adaylardan istenir. Bu sınavların neler olduğunu websitemizden öğrenebilirsiniz.
Tec Istanbul öğrencilerin sadece IELTS & TOEFL gibi akademik dil sınavlarına hazırlamakla kalmaz, onların yurtdışına gitmeye karar verdikten sonra ihtiyaçları olan ve almaları gereken digger tüm sınavlara da başvuru ve hazırlık aşamalarında tam destek olur, gereken akademik çalışmaları organize eder, ve yürütür.

Tec ıstanbul'da eğitmenlerimizin tamamı, yüksek nitelikli olup bu sınavların içeriğini konusunda tecribelidirler. Öğrencilerimizin hedefledikleri başarıyı elde etmelerinde eğitmen kadromuzun payı, kurumsal profesyonelliğimizle eşdeğerdir.

Yurtdışı akademik sınavlarla ilgili öğrencilerimize sunduğumuz hazırlık danışmanlığı hizmetimizin 3 safhası vardır.

* Ön tespit:
Bu aşamada Yurtdışı eğitim Danışmanımız ve Akademik Direktörümüzle istişare içinde çalışarak adayın ihtiyacı olan sınav, seviye ve gereken süre belirlenir.

* Seviye Tespit:
Adayın kurumiçi deneme sınavı gerçekleştirilir ve bunun sonucunda adaya hazırlık teklifi sunulur.

* Çalışma programı:
Programlar haftalık düzenlenir, adayların gelişimi birebir ölçülür ve kayıt altına alınır. Başarıya ulaşmak için gereken tüm kaynaklar sağlanır.

* Sınavlar:
Adaylar deneme sınavları ile sınav pratiklerini ilerletirler ve sınav kayıtlarını Tec Istanbul aracılığıyla yaparlar. Sınav belgeleri Tec Istanbul adresine getirtilir.

a a a a a a