Fulya Yalezan Yılmaz Kimdir?KurumlarımızAkreditasyonlarımızÖğrenci ReferanslarımızProgram Ortaklarımızİletişim
Fulya YALEZAN YILMAZ
Oxford & Cambridge Üniversitelerine Başvuru

Oxford ve Cambridge Üniversitelerine başvurularınızı en üst düzey ilgi ve hizmet anlayışıyla sunmaktayız.
Türkiye'de ilk defa ön eleme sistemiyle Oxford ve Cambridge Üniversitelerine yerleştirebileceğimiz adayları belirleyerek, yakın, özel ve yoğun ilgi temposuyla Oxford ve Cambridge Üniversitelerinin kendilerine has başvuru, mülakat, zeka ve kişilik testlerinde başarı yakalamalarını hedefliyoruz.

BAŞLAMA NOKTANIZ:
Hemen hemen tüm adaylar Oxford ve Cambridge Üniversitesi hayallerini kurarken akıllarındaki binbir soruya bir türlü cevap bulamaz ve başvuru sürecinden daha çok üniversitelerin isimlerinden ürkerek belkide kabul edileceklerini bile bile başvuramazlar.
İşte biz bu korkuyu yenmenizi sağlıyor ve akademik başarınıza kendinizle ilgili artıları da katarak, üniversitelerin kabul edeceği değil, mezun etmek isteyeceği öğrenci profiline bürünmenize yardımcı oluyoruz.
İşte danışmanlığımızda cevabını bulacağınız soruların bazıları:
1-Akademik olarak OXFORD ve CAMBRIDGE Üniversitelerinde okumak için yeterlimiyim?
2-Bana en uygun program hangisi olacaktır?
3-Kabulüm için yapmam gerekenler nelerdir? Adaylarda ne gibi özellikler aranıyor? Eleme aşamaları nelerdir?
4-Kabul şansımı artırmak ve elemelerin her bir aşamasını geçebilmem için kendimi nasıl hazırlamalıyım?

HEDEFİNİZ OXFORD & CAMBRIDGE İSE TÜRKİYE'DE TEK ADRESİNİZ www.tecistanbul.com.tr 'dir.

Vereceğimiz kişiye özel hizmetle aileler ve adaylar tüm bu ve benzeri soruların cevaplarını öğrenme şansına sahip olacaklardır. Konsültasyonlar Kadıköy ve Bağdat Caddesi adreslerimizde özel görüşmeler şeklinde gerçekleştirilmekte ve iletişimimizin her aşamasında ulaşılabilir olmayı hedefleyen anlayışımız sayesinde günün her saatinde görüşme imkanı bulacağınız bir danışmanınız olacaktır.

YERLEŞTİRME HİZMETLERİMİZDE SİZE SUNDUKLARIMIZ;
Adaylar bu hususta iki aşamalı hizmet alırlar. İlk aşamada adayın bu üniversitelere uygunluğu belirlenir, ikinci aşamada ise yerleştirme garantisi getirecek çalışmalar hazırlanır.

1-DÜRÜSTLÜK: Tarafsız ve adil bir değerlendirme yaparak adayların OXFORD & CAMBRIDGE için uygun olup olmadığını belirliyoruz. Eğer aday bu üniversitelere uygun değilse uygun diğer üniversitelerin tekliflerini sunuyoruz. Eğer aday uygunsa kendisini ayrıcalıklı yerleştirme sistemimize alıyoruz. Adayın uygunluğunu belirleme aşamasında uyguladığımız değerlendirme metodlarımız:
Güncel bilgi ve istatistikler ile kombine ettiğimiz tecrübelerimiz
İngiltere merkezli konsültasyon ağımız tarafından hazırlanan çeşitli testler ve mülakatların sonucu
Adayların detaylı bilgilerini OXBRIDGE tarafından belirlenen ve bu üniversitelerde öğrenci kabul etme işlemleri yürüten akademisyenlerin beklentileri üzerine oturtuyoruz.

2-MÜLAKAT BECERİLERİ: Konsültasyonlarımızda adaylarımızın alışık olmadığı ortamlarda alışık olmadığı sorulara cevap verebilme özgüveni ve yeteneğini ölçmekteyiz. Bu gerçek mülakatlarda daha önceki yıllarda adaylara sorulmuş sorularla kişiye özel hazırlanan bir mülakattır. Bu sayede adayların mülakat becerilerini ilk değerlendirmeye alabilmekteyiz. Binlerce mülakat tecrübemizle doğru hitap şeklinden tutun da doğru vücut diline ve cevap içeriğine kadar her türlü yönlendirmeyi verebilmekteyiz.

3-KABUL AKADEMİSYENLERİ: Tecrübelerimiz gösteriyor ki, adayların % 95'i OXFORD & CAMBRIDGE Üniversitelerinde bölümlerinin kabul işlemlerini üstlenen akademisyenlerin adaylardan beklentilerini ve bu beklentiyi tatmin edecek ipuçlarından haberdar değiller. Konsültasyon sonucunda adayların bu kriterleri tam olarak anlamalarını ve yerine getirmelerini sağlamaktayız.

4- BİLGİ: İngiltere merkezimiz tam 7 yıldır, binlerce adayı bu şekilde detaylı ve yoğun elemelerden geçirerek süreci tam olarak oturtmuş, planlı ve programlı bir konsültasyon çalışması sunmaktadır. Bu yüzden danışmanlığımızda, bu hazırlık aşaması için ara vereceğiniz bir yılı en iyi şekilde değerlendirmenizi BMAT, TSA, ELAT gibi sınavların önemini ve içeriğini ve tekniklerini kavrayacaksınız.

5-GÜVEN: Adaylar konsültasyon sonunda kendilerini işlemleri konusunda daha bilgili ve güvenli hissedeceklerdir. Tüm geridönüşlerimiz yazılı, olumlu ve net ifadelerle hazırlandığından adaylar bir sonraki adımlarını nasıl atacakları konusunda gayet yeterli fikir sahibi olacaklardır.

ÖNELEME AŞAMASI: Yukarıda tüm detaylarını açıkladığımız ön elemelerimiz için konsültasyon 60 dakika sürmektedir. Bu sürenin 20 dakikası adayla birebir mülakat olarak geçer.(bunun için herhangi bir hazırlık yapmanız gerekmemektedir) Bu mülakat sonunda veliler konsültasyona dahil edilerek görüşmeye devam edilmektedir. Aday bir IQ testi yaparken velilerle ilgili bilgiler edinilirve mülakat izlenimlerimiz veliye aktarılır. Konsültasyon sonunda yazılı geri dönüş verilmeden önce danışman görüşlerini ve izlenimlerini ve izlemeyı planladığı yol haritasının o an oluşan görüntüsünü aileye aktarır.
Daha detaylı bir yazılı rapor adaya email yoluyla gönderilmektedir.
Ön eleme aşaması KDV dahil 400 sterlindir. (1000 TL) eğer aday başarılı olursa bu meblağın yarısı (500 TL ) yerleştirme garantisi verdiğimiz 'PREMIER SERVICE' adınıverdiğimiz ikinci aşamaya geçtiğinde yerleştirme ücretinden düşülmektedir.
İkinci aşamanın tüm sırlarını önümüzdeki günlerde bu sayfalarda açıklayacağız. Bilgileri doğrudan edinmek için bize www.tecistanbul.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

OXFORD VE CAMBRİDGE ÜNİVERSİTELERİNDE OKUMANIZ İÇİN EN ÜST DÜZEY DANIŞMANLIK & UZMAN YARDIMI SUNUYORUZ.

a a a a a a