Fulya Yalezan Yılmaz Kimdir?KurumlarımızAkreditasyonlarımızÖğrenci ReferanslarımızProgram Ortaklarımızİletişim
Fulya YALEZAN YILMAZ
Yüksek Lisans Yerleştirme

YURT DIŞI ÜNİVERSİTE VE YÜKSEK LİSANS PROGRAMI

İngiltere, Amerika, Kanada ve Avustralya başta olmak üzere dünya çapında anlaşmalı olduğumuz 200'ü aşkın üniversitede ilgi duyduğunuz alanda lisans, yüksek lisans ve doktora programlarına Test Education Centre danışmanlığında en ideal şekilde hazırlanıp katılabilirsiniz.

Test Education Centre olarak sizin için titizlikle araştırarak 6 kıtaya yayılan bir iletişim ağı ve her bütçeye uygun fiyat ve kalitede üniversite programlarını kapsayan uluslar arası kalite standartlarına uygun bir eğitim portföyü oluşturduk.
Bu portföyle sizlere Türkiye'deki özel üniversiteler düzeyinde ve daha uygun maliyetlerle mühendislik, işletme, hukuk, edebiyat, moda, sanat, bilgisayar, bilgi teknolojileri, reklamcılık gibi çok çeşitli alanlarda, hem de bir yandan çalışma imkanı elde ederek lisans, yüksek lisans yada doktora programlarına katılma imkanı sunuyoruz. Bizimle görüştükten sonra yurt dışında eğitimin sanıldığı kadar zor ve maliyetli olmadığını fark edeceksiniz!
Üniversite programlarına kabul olmak için yapılması gerekenler, bahsi geçen üniversitenin ve programın niteliklerine göre değişim göstermektedir.

Yurt Dışı Üniversite Programlarına Kabul Sürecindeki Başlıca Kriterler:
* Dil yeterliliği
* Programa göre lise, yada üniversite mezuniyet not ortalaması
* Mezun olunan alanda yeterlilik seviyesini ölçen SAT, GMAT, GRE gibi sınavlarda elde edilen başarı
* Kişisel beceriler, karakter, ilgi alanları
* Öğrencinin programa neden katılmak istediğini anlatan niyet mektubu/ yazısı
* Mali yeterlilik belgeleri

Test Education Centre sizi idealinizdeki üniversite programına yönlendirecek bu hassas ve zahmetli süreci özenli bir çalışmayla yöneterek eksiksiz bir danışmanlık hizmeti verecektir.
Hayatınızın dönüm noktasında Test Education Centre ile birlikte kararlar almak, size hem zaman kazandıracak, hem de avantaj sağlayacaktır.

a a a a a a